Lex Luthor genç mi olacak?

Batman vs Superman filminin şok eden oyuncu seçimlerinin ardında neler var?

Kültür-Sanat

Lex Luthor genç mi olacak? İki büyük süper kahramanı, Batman ve Superman'i ölesiye bir savaşa sokacak olan film için hazırlıklar devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde yapılan resmi bir açıklama merakla beklenen filmin iki önemli karakterini kimlerin oynayacağını belli etmişti. Superman'in can düşmanı Lex Luthor'a genç oyuncu Jesse Eisenberg ve Batman'in sağ kolu ve manevi babası Alfred'e ise Jeremy Irons'ın hayat vereceğini öğrenmiştik.

Irons tarafı için büyük bir şaşkınlık yaşanmasa da, en azından orta yaşlarda bir karakter olarak tanınan Luthor'un bu kadar genç bir oyuncuya emanet edilmesi şaşırtmıştı.

Ben Affleck'in Batman ve Gal Gadot'un da Wonder Woman'ı canlandıracağı Batman vs Superman filminin kötüsü Lex Luthor peki neden bu kadar genç olacak?

Stüdyodan gelen haberlere göre Zack Snyder ve prodüktörler, projenin en başındayken bile ünlü karakter hakkında belli kararları kesinleştirmişler.

Verilen karara göre son yıllarda bolca örneğine rastladığımız "yeni nesil süper kahramanlar" furyasına bu film de eklenecekmiş.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: