Leyla Bilginel, Türkiye'den ayrılıyor!

Ünlü oyuncu Leyla Bilginel, Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. Türkiye’den ayrılıp Phuket adasına yerleşeceğini açıklayan ünlü oyuncu, geçmişte Nejat İşler’e platonik olarak aşık olduğunu söyledi…

Magazin

Leyla Bilginel, Türkiye'den ayrılıyor! Leyla Bilginel’in açıklamaları şöyle;

”YAPIMCILAR BANA KAPILARINI KAPATTI”

Yapımcılar bana kapılarını kapattı.Bu ülkede benim disiplinimde, benim kadar işini ciddiye alan oyuncu azdır. Ben işime aşığım. Neden bilmiyorum ama bana teklifle dönen olmadı.

”ARTIK TÜRKİYE’DE DEĞİL PHUKET ADASINDA YAŞAYACAĞIM”

Oğlumu da alıp Phuket adasına gidiyorum. İlk olarak bir otelde üç günlük rezervasyonumuz var.Her şey yolunda giderse 3-5 yıl orada yaşamak istiyorum.
Artık şehir kalabalığı istemiyorum, mutsuz insan istemiyorum, öfke ve kin istemiyorum. Arabamı sattım, Ankara’da bir dairem vardı onu da sattım.

”ÇOK YALNIZIM”

Çok yalnızım. Sokağa çıktığımda da yapamıyorum, insanlar beni rahatsız ediyor.
Duymak istemediklerini söylemediğin sürece kimse sana tahammül edemiyor bu ülkede. Sanat camiasında arkadaşım yok çünkü bu camiaya çok fazla girmedim.
Erkeklere de güvenmiyorum çünkü insanlar güvenilecek durumda değiller.

”NEJAT İŞLER’E PLATONİK OLARAK AŞIKTIM”

Nejat İşler’e kitap sattığı dönemde platonik olarak aşıktım. Çok farklı bir dünyası vardı. Parası da vardı, ünlüydü de ama ne para ne de kariyer onu mutlu edemedi. Ben o zaman 17 - 18 yaşlarındaydım ve Nejat İşler beni çok koruyordu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: