LEYLA İLE MECNUN SİL BAŞTAN!

Setinde yaşanan dayak olayı nedeniyle çekimlerine ara verilen Leyla ile Mecnun dizisi kaldığı yerden yeni karakterleriyle yoluna devam edecek.

Magazin

LEYLA İLE MECNUN SİL BAŞTAN! Ushan Çakır tarafından darp ettikten sonra yaptığı açıklamalar nedeniyle kadrodan çıkartılan Ezgi Asaroğlu’nun yerine gelecek olan Leyla karakterinin yerine diziye bir değil, iki ayrı oyuncu birden katıldı. Leyla karakterinin yerine başka karakterlerle kadroya Recep İvedik serisinde oynayan Zeynep Çamcı ile Müge Boz dahil oldu. Kolon kanseri teşhisi sonrası ameliyat olan yönetmen Onur Ünlü ayağa kalkar kalmaz arkadaşlarının yanına koştu. Ünlü, “İyiyim çok şükür bir yaramazlık yok” dedi. Müge Boz, çok heyecanlı olduğunu ve hep komedi oynamak istediğini belirtti.

“Recep İvedik 3” filmiyle adını duyuran Zeynep Çamcı ‘Sedef’i, “Şüphe” dizisiyle ünlenen Müge Boz ‘Şirin’i oynayacak. Hikâyede ise Leyla geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybedecek, onun kalbi diziye dahil olan karakterlerden birine nakledilecek. Böylece genç kızın yolu Mecnun’la kesişecek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: