LEYLA KARAKTERİ İLE ÇOK YOL KATETTİ

Gökçe Bahadır, Yaprak Dökümü'ndeki Leyla karakterinin kendisine çok yol katettirdiğini anlattı.

Magazin

LEYLA KARAKTERİ İLE ÇOK YOL KATETTİ Yaprak Dökümü dizisinde Leyla karakterini canlandıran Gökçe Bahadır, Habertürk'te Oylum Talu'nun sunduğu 'Burası Haftasonu' programının konuğu oldu.

Hayat Bilgisi dizisinden tanınan Gökçe Bahadır, Yaprak Dökümü dizisinde Leyla karakteri gibi ağır bir rolü kabul ederken, çeşitli çekinceleri olduğunu belirtti.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nden yeni mezun olduktan sonra Leyla karakterinin kendisine geldiğini belirten Bahadır, 'Eminim herkesin olmuştur, 'Acaba bu kızdan nasıl bir Leyla çıkar?' diye. Galiba bana biraz inandılar. Bana inanmaları beni böyle bir role getirmeleri beni daha da korkuttu bir anda. Onların yüzünü kara çıkartmamalıyım, çok iyi oynamalıyım, çok iyi yapmalıyım, bu rolün altından çok iyi kalkmalıyım diye düşündüm' şeklinde konuştu.

Bu tür rollerin oyuncular için iyi roller olduğunun altını çizen Gökçe Bahadır, 'Çünkü bunlar her zaman insanı daha fazla ileriye götürür. Ben öyle şeyleri seviyorum. Beni böyle şeylerin biraz korkutması benim hoşuma gidiyor. Çünkü hayat bilgisinden sonra aynı tipte bir rol gelse daha rahat bir şey olacaktı benim için. Çünkü beni bu kadar ileri götürmedi, bu kadar çabuk. Leyla rolü bana çok çabuk yol katettirdi' dedi.
televizyongazetesi

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: