Lezzet, keyif, eğlence ve sanat Bird'de sizi bekliyor!

Tarihi dokusu ve büyüleyici atmosferi ile İstanbul’un en renkli semtlerinden biri olan Beyoğlu’nun Şişhane Bölgesi’nde konuklarını ağırlayan Bird, yenilenen yüzü ile bu sezon da ziyaretçilerine lezzet, keyif, eğlence ve sanatı bir arada sunuyor.

Diğer Haberler

Lezzet, keyif, eğlence ve sanat Bird'de sizi bekliyor! Yeni sezonda şık dekorasyonunu koruyan Bird'ün Vietnam ağırlıklı Uzakdoğu mutfağına ait mönüsü eklenen yeni lezzetlerle yine iddialı. Kereviz salatası, fırında dana yanağı, thai soslu levrek, Vietnam salatası ve tavuklu green curry Bird’ün en özel yemeklerinden sadece bazıları.Yemek mönüsüne ise Bird'de özel kokteyller ve geniş bir şarap kavı eşlik ediyor. Bird’ün özel yorumu ile sunulan Dirty diva, lavander cucumber, bird bellini, red grape champagne ve bramble eşsiz tatları ile başınızı döndürmeye aday. Yeni sezonda Salı günleri DJ Mert Levent, Çarşamba günleri DJ Berk Ozan, Perşembe günleri DJ Murat Tokuz, Cuma ve Cumartesi günleri ise DJ Yunus Emre’nin performansları ile Bird, lezzetin yanına eğlenceyi de ekliyor. Yenilikçi bakış açısı ve anlayışı ile Bird, bu sezonda çağdaş sanatın yükselen isimlerinin bir araya geldiği Mixer Arts ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında birçok sergi ve deneyime ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bird’ün duvarları bu özel proje ile yıl boyunca birbirinden önemli sanatçıların eserlerine ayrıldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: