LİBİDONUZU ARTTIRACAK BESİNLER!

Konu seks olunca kadınlar erkeklere nazaran daha isteksiz oluyorlar. Erkeklerdeki isteklilik hali kadınlarda çoğunlukla atmosfer, duygu yoğunluğu, özlem gibi etkenler sonucu ortaya çıkmakta. Cinsel isteğinizi besinlerden yararlanarak arttırmanızda mümkün. Yediklerinizin libidonuzu hızla yukarı taşıdığını partnerinizde fark edecek ve buna çok sevinecektir.

Magazin

LİBİDONUZU ARTTIRACAK BESİNLER! İşte libidoyu arttıran besinler;

KUŞKONMAZ
Yüksek derecede E vitamini içeren kuşkonmaz hem kadında hem erkekte cinsel istek için gerekli hormonları çalıştırır. Özellikle salatasını yapmanız hem lezzetli olacaktır hemde hazımsızlığı azaltarak daha enerjik hissetmenizi sağlayacaktır.

AVOCADO
Potasyum zengini bir meyve olan avocado cinsel isteği en çok arttıran besinler arasında. Ayrıca enerji verici olan Folik Asit içerdiğinden yerinizde duramamanıza sebep olabilir.

ACI BİBER
Eğer acı seviyorsanız şanslısınız. Acı biber içerdiği kapsasin maddesininde etkisi ile tansiyonu ve kan basıncını düzenliyor. Libidonuzun yükselişinde büyük rolü olan acı biberi zararı olacak kadar fazla tüketmemenizi tavsiye ederiz.

KARPUZ
Bazı uzmanlar tarafından yeni Viagra diye ifade edilen karpuzdan elde edilen bir aminoasid kan damarlarını gevşetiyor ve bu da cinsel isteği zirveye taşıyor. Bol bol karpuz yemenizde hiç bir mahsur yok.

YER ELMASI
Özellikle, kadınlar için mucizevi bir sebze. Anne sütünü de arttırıyor oluşu kadınlık hormonlarına veriyor olduğu desteğin bir göstergesi. Yer elması cinsel organlarda duyarlılığı arttırıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: