LİDYANA'NIN ZARAFET ELÇİSİ BURCU ESMERSOY

Güzelliği ve giyimiyle olduğu kadar aksesuarlarıyla da dikkat çeken, ekranların güzel yüzü Burcu Esmersoy, Lidyana.com için seçtiği takı ve aksesuarlarla kadınlara zarif ama bir o kadar iddialı olan tarzının püf noktalarını açıklıyor.

Magazin

LİDYANA'NIN ZARAFET ELÇİSİ BURCU ESMERSOY Lidyana.com’ un zarafet elçilerinden biri olduğu için mutlu olduğunu belirten Burcu Esmersoy’ un seçimleri, günlük hayatında da takı takmayı seven ancak yalınlığın ön planda olduğu takıları tercih eden kadınlara hitap ediyor. Günün her anında rahatlıkla kullanılabilecek seçimler sade taşlı küpeler, ince ve zarif altın kolye ve bilezikler, derinin ağırlıkta olduğu bilekliklerden oluşuyor.

Lidyana.com’ dan Burcu Esmersoy’ un sizler için seçtiği zarif ve göz alıcı takıları görebilir, ilham alabilir, yerli yabancı tasarımcılar ve ünlü markalara anında ulaşabilirsiniz.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: