Lily Aldridge, hamile olduğunu defilede duyurdu!

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Victoria's Secret meleği Lily Aldridge, geçtiğimiz gün çıktığı defilede 5 aylık hamile olduğunu açıkladı.

Dünya Magazin

Lily Aldridge, hamile olduğunu defilede duyurdu! Dünyaca ünlü manken Lily Aldridge, ikinci çocuğuna hamile. Son olarak geçtiğimiz aralık ayında Victoria’s Secret defilesinde gördüğümüz ünlü model, uzun bir süredir ortalarda görünmüyordu. Şu ana kadar hamileliğini gizlemeyi başaran Aldridge'nin 5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.

Daha önce dışarı çıktığında görüntülenen ve elindeki çantayla karnını gizleyen model için ‘Hamile mi?’ soruları gündeme gelmişti. Ünlü model sorunun cevabını geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabında ‘Sürpriz’ yazarak yaptığı paylaşım ile duyurdu. Karnını gösterdiği fotoğrafta hamile olduğunu duyuran Aldridge, asıl sürprizi ise defilede yaptı.


Brandon Maxwell defilesinde 5 aylık karnıyla yürüyen ve kırmızı dar elbisesiyle beğeni toplayan Lily Aldridge, böylece resmi olarak herkese hamile olduğunu ilan etmiş oldu. Ünlü Victoria’s Secret meleği, podyumda yaşadıklarını ise şu sözlerle dile getirdi: “Brandon Maxwell defilesinde 5 aylık hamile olarak yürümekten gurur duydum. Hayatımda çok kez defileye çıktım ama bu sonsuza dek bırakacağım harika bir anı oldu.”

Victoria's Secret meleklerinden yeni yıl kutlaması!

Victoria's Secret meleklerinden yeni yıl kutlaması!Nefes kesti!

Nefes kesti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: