Mücevher tutkunları bir araya geldi!

Ünlü mücevher markası Lion Diamond’ın kurucusu Öznur Yakın, Adanalı mücevher tutkunlarının daveti üzerine Adana’ya gitti. Adana’da Doma’s Cafe ve Organizasyon’un sahibi Songül Güzelsoy ile birlikte güzel bir ev sahipliği yapan Öznur Yakın birbirinden değerli mücevherleri görücüye çıkardı.

Kadın

Mücevher tutkunları bir araya geldi! Özenle hazırladığı şık ve göz kamaştıran koleksiyonlarını Adanalıların beğenisine sunan Öznur Yakın, yoğun bir ilgiyle karşılandı. Adanalıların meşhur konukseverliğiyle karşılaşan Lion Diamond ekibi, markalarına gösterilen ilgiden son derece memnun kaldı.


Adana’da yapılan bu bu özel etkinliğe Öznur Yakın’ın dostları Bilge Eren, Sidre Diptaş ve Yonca Yakın özellikle Adana’ya kadar gelerek destek verirken, Adana’nın önde gelen cemiyet hayatının güzel hanımları da mücevherleri beğenerek sipariş vermeyi ihmal etmediler. Gösterilen yoğun ilgiden dolayı Öznur Yakın kısa zaman içinde ikinci kez Adana planı hazırlıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: