Lion Diamond’dan Sonbahar Koleksiyonu

Doğanın Eşsiz Tonları Lion Diaomond Koleksiyonunda...

Kadın

Lion Diamond’dan Sonbahar Koleksiyonu Kişiye özel tasarımlar ve butik ürünler üreten Lion Diamond güçlü tasarım ekibi ve ile mücevher severler için özel hikayeler yazıyor. Kaliteli, yaratıcı ve her zevke hitap eden tasarımları ile göz dolduran Lion Diamond, modern çizgisi sayesinde geleceğin tasarımlarını bugünden gerçekleştirmek isteyenlere, klasik çizgileriyle de geçmişin estetiğini bugün yaşamak isteyenlere hitap ediyor.


Lion Diamond, sonbaharın etkisi ve doğanın eşsiz tonlarından ilham aldığı yeni koleksiyonu ile mücevher tutkunlarının karşısına çıkıyor. 15 parçadan oluşan ve her biri el işçiliği monturler ile hazırlanan koleksiyon farklı rodaj ve taş renkleriyle dikkatleri çekiyor. Safir ve quartz taşının karamel tonları, doğanın mucizesi mercan taşının her biri tonu, pırlantanın siyah ve kahverengi renkleriyle bir arada kullanılarak tasarlanan sonbahar koleksiyonu kadınların vazgeçilmez aksesuarı olacak.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: