Messi'den Ronaldo yorumu!

Cristiano Ronaldo'nun hak kazandığı Ballon d'Or ( Altın Top ) ödül töreninde 3 adaydan biri olan dünyaca ünlü yıldız Lionel Messi, Ronaldo'nun ödülü hak ettiğini dile getirdi.

Diğer Haberler

Messi'den Ronaldo yorumu! Geceye giydiği elbise ile damga vuran "Lionel Messi" dikkatleri üzerine çeksede "Ballon d'Or" bu yıl ki ödüllerinde en iyi futbolcu Ronaldo seçildi.

Barcelona'nın Arjantinli oyuncusu Lionel Messi , Ronaldo'nun ödülü aldığı sırada ağlaması ile ilgili açıklamada bulundu.

Messi konuşmasında, "Hiç şüphe yok ki, Cristiano Ronaldo çok iyi bir yıl geçirerek ödülü hak etti. Onu kutlarım. Neden ağladığını anlayabiliyorum. Oraya oğluyla beraber çıktı ve neden duygusallaştığını anlayabiliyorum" şeklinde açıklamada bulundu.

Arjantinli yıldız ödülü bu sene neden kazanamadığı ile ilgili soruya, "Uzun süre sakat kaldım. Her sene kazanamazsınız" şeklinde cevap verdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: