Lisede sıra arkadaşları yıllar sonra aynı filmde!

Sezonun romantik komedisi “Damat Takımı”nın yakışıklıları beyaz atletleri ile objektif karşısında!

Kültür-Sanat

Lisede sıra arkadaşları yıllar sonra aynı filmde! Yiğit’in (Sarp Can Köroğlu) düğün gününe kadar kendilerine kız arkadaş bulmaya çalışan beşli’nin eğlenceli macerasındaki bu sahnenin çekimlerinde “beyaz atletli prensler olarak” herkes çok eğlendi!

Düğüne yalnız gitmemek için elinden geleni yapan 5 kişilik takımın Can’ı (Özgürcan Çevik) ve Onat’ı (Özgün Aydın) set fotoğrafçısına beyaz atletleriye böyle poz verdi.

Yıllar önce aynı lisede aynı sırayı paylaşan Özgürcan Çevik ve Özgün Aydın, bir filmde eski lise arkadaşlarını oynamaktan büyük mutluluk duyduklarını söylediler.

Yapımcılığını Asteros Film’in üstlendiği filmin genç ve dinamik kadrosunda; Furkan Andıç, Özgürcan Çevik, Pelin Akil, Açelya Topaloğlu, Sarp Can Köroğlu, Ozan Osmanpaşaoğlu, Özgün Aydın, Sadi Celil Cengiz, Eylül Su Sapan, Ceyda Kasabalı ve Beyza Şekerci bulunuyor.

Yönetmenliğini, genç kuşağın dikkat çeken başarılı ismi Doğa Can Anafarta’nın üstlendiği film 20 Ekim’de vizyonda olacak!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: