Liu Qianping

72 yaşındaki Liu Qianping bir süredir hayatına ‘ internet fenomeni’ olarak devam ediyor.

Diğer Haberler

Liu Qianping Çin ’in güneyindeki Guangzhou şehrinde sakin bir yaşam süren 72 yaşındaki Liu Qianping bir süredir hayatına ‘ internet fenomeni’ olarak devam ediyor.

Şimdilerde ‘MaDiGaGa’ adıyla bilinen Liu Qianping, 24 yaşındaki moda tasarımcısı torununun ‘modeli’ olarak büyük bir çıkış yapmış durumda! Torunu ve dört arkadaşının tasarımlarını tanıtmak üzere anlaştıkları modelin randevuyu iptal etmesi üzerine gençler, tanıtım rolünü ‘dede’ye teklif etmiş.

Eski bir çiftçi olan Liu Qianping böylece kadın kıyafetlerini giyerek modellik yapmaya başlamış. Liu Qianping ismi Çin’in Twitter ’ın muadili olan internet sitesinde 9.6 milyon kere aratıldı, ünlü dede fenomen oldu. Kadın kıyafetleri tanıtmaktan utanıp utanmadığı sorulan Liu Qianping, “Utanmıyorum, ünlü olduktan sonra hayatımda hiçbir şey değişmedi. Hâlâ poker oynamayı seviyorum. Küçük torunum için bir şeyler yapabildiğimi görmek beni mutlu ediyor” diyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: