Lobicileri ikna sanatının sırları!

İstanbul Liderlik Enstitüsü ve İstanbul Şehir Üniversitesi tarafından 23-26 Ekim tarihlerinde düzenlenecek Lobicilik Okulu “Halkla İlişkiler ve Savunuculuk Sertifika Programı” kapsamında, dünyanın en iyi lobicilerini Türkiye’ye getiriyor.

Yaşam

Lobicileri ikna sanatının sırları! Özellikle batılı ülkelerin siyasal sistemlerinde bir köprü vazifesi gören lobicilik, geniş kapsamı ve katılımcılarıyla dikkat çeken Lobicilik Okulu’nda tüm detaylarıyla İstanbul Şehir Üniversitesi’nde ele alınacak.

İstanbul Şehir Üniversitesi ve İstanbul Liderlik Enstitüsü tarafından 23-26 Ekim tarihlerinde düzenlenecek Lobicilik Okulu, üniversite öğrencilerinden iş adamlarına, yöneticilerden akademisyenlere kadar alanlarında farkındalık oluşturmak isteyen herkese açık olacak.

“Evet” - “Hayır” sanatından “not tutma”ya kadar ikna aşamasında kullanılan modern stratejilerin aktarılacağı programda; James William Pardew (ABD Eski Bulgaristan Büyükelçisi), G. Lincoln McCurdy (Turkish Colaition of America Başkanı), Gligor Tashkovich (Makedonya Eski Yatırım Bakanı), Lydia Borland başta olmak üzere lobiciliğin duayenleri saha tecrübelerini de katılımcılarla paylaşacak.

Katılımcılara Washington D.C’de Staj İmkânı

Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı’nın çözüm ortaklığında dört gün sürecek program sonunda tüm katılımcılara tüm dünyaca kabul edilen bir katılım sertifikası verilirken, arzu eden katılımcılara Washington D.C’de staj yapma imkânı da sunulacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: