LOHUSA ŞERBETLİ BASIN TOPLANTISI

Gülben Ergen'in önceki gün Maslak Acıbadem Hastanesi'nde erken doğumla ikiz bebeklerini dünyaya getirmesinin ardından eşi Mustafa Erdoğan, doğumu gerçekleştiren doktor Pınar Dayanıklı ve Atlas bebeğin doktoru Süreyya Menteş'le birlikte bir basın toplantısı düzenledi.

Magazin

LOHUSA ŞERBETLİ BASIN TOPLANTISI Basın toplantısı sırasında gazetecilere ve Ergen'i ziyarete gelenlere lohusa şerbeti dağıtıldı. İkizlerine Ares ve Güney isimlerini verdiklerini söyleyen Erdoğan, 'Bebekler 7 ay bir haftalık dünyaya geldi. Gülben normal doğum yapmayı çok istiyordu ama ikiz olduğu için sezeryanle doğum yapmak zorunda
kaldı. İkiz olunca sezeryan olması normal. Güney daha sarışın, Ares daha esmer. Ares, sahneye koyduğum Troya'da Anadolu'ya yardım eden güçlü bir tanrı. Güney'i de annesi istedi' dedi.

Riskli bir doğumdu

Atlas'ın da doktoru olan Süreyya Menteş, erken doğumun riskli gerçekleştiğini ifade ederek şöyle konuştu: 'İkiz bebekler riskli doğum kategorisine girer ve her zaman erken doğum riski vardır. 4 aylıkken rahim ağzında açılma oldu ve dikiş atmak durumunda kaldık. Umudumuz yoktu. Ama dikişler 3.5 ay bebeği tuttu ve bu sürede Gülben Hanım'ın da büyük dikkati ve iyi beslenmesiyle bebekleri sağlıklı şekilde alabildik. Beklemediğimiz bir anda bebeklerin birinin su torbası açıldı ve içeride tutma şansımız yoktu. 5-6 hafta daha hastanede kalacaklar. İkisi de çok sağlıklı. Hatta bu
tarz doğumlarda rastlanmayan bir şekilde ikisi de ağlayarak doğdu.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: