Londra'da Art Meets Fashion Sergisi!

Yunus Emre Enstitüsü himayesinde Zeynep Ober’in organizasyonu ile düzenlenen ‘Art Meets Fashion’ sergi ve defilesi Londra Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Sosyete

Londra'da Art Meets Fashion Sergisi! Perşembe akşamı açılan sergiye KKTC Londra Temsilcisi, Büyükelçi Zehra Başaran, Türkiye’nin Londra Büyükelçiliği Müsteşarı Kerim Sercan Evcin, KKTC Eğitim ve Kültür Ataşesi Gülgün Özçelik, İkinci Sekreter Dilşad Şenol, Enfield Belediye Meclisi Üyesi Yasemin Brett, TBCCI Direktörü Yavuz Sökmen, Türkiye’nen gazeteci Kenan Erçetingöz, eşi Gül Erçetingöz, ünlü modacı Barbaros Apaydın, Yelda İpekli ve seçkin bir davetli katıldı.İnamoğlu ve Ateş’e ait olan ve kumaşa aktarma çalışmaları yapılan söz konusu tablolardan oluşan serginin açılışında konuşan, Yunus Emre Enstitüsü İngiltere Direktörü Dr. Mehmet Karakuş, böyle farklı bir projeye ev sahipliği yapmaktan dolayı memnuniyet duyduğunu ifade etti.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: