LONGATBLE RECYCLE PARTY4

DJ Kiss… Güzelliğin yetenekle harmanlandığı bir yaratık. Yaratık dememiz boşuna değil. Kiss, gerçek bir fenomen.

Magazin

LONGATBLE RECYCLE PARTY4 Madonna ve Demi Moore’un ‘Oscar after’ partilerinin, Vouge dergisinin kapaklarının kutlandığı partilerin değişmez D.J’si olan bu seksi genç kadın, aynı zamanda ‘Playboy.Com’ tarafından da yılın DJ’si seçildi.

Ve DJ M.O.S… Kiss’in ‘akıl hocam” diye adlandırdığı dünyaca ünlü bir müzik adamı… Bu müthiş ikili, New-York’tan sonra Longtable’da bir araya geliyorlar. Aynı zamanda M.O.S.’un doğum günün kutlayacağı bu Salı partisi, konuklarını kışkırtacak, uçuracak.

Heidi Klum, Denzel Washington, Lionel Richie ve Kelis ile beraber yaptığı partilerle adını duyuran Kiss, ilk kez Carmen Electra’ya verdiği DJ’lik dersinden sonra kabine geçip birlikte çaldıkları gece, Los Angeles sosyetesinin göz bebeği oldu ve ünü dünyaya yayıldı. New- York’ta ki GOLD BAR’ın müzik direktörlüğünü de yürüten Kiss ve ustası DJ M.O.S bir geceliğine New-York’un ateşli çılgınlığını Longtable’a taşıyacak..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: