LOPEZ'İN HUKUK SAVAŞI BAŞLIYOR!

Jennifer Lopez, eski kocasının 'mahrem' görüntülerini ortaya çıkarmaması için hukuk savaşı başladı

Magazin

LOPEZ'İN HUKUK SAVAŞI BAŞLIYOR! Adı yeni bir seks kasedi skandalına karışan Jennifer Lopez, vidyoların ortaya çıkmaması için kasetleri satmaya çalışan eski eşi Ojai Noa ve menajeri Ed Mayer'e karşı yasal bir mücadele başlattı. Vidyoların 1997 yılında evlenen çiftin 11 aylık evlilikleri sırasında çekildiği söyleniyor.

Yıldızın kasetleri gizli tutmak için açtığı davanın kayıtlarına göre görüntülerde Lopez, kameraya mahrem yerlerini gösteriyor ve cinsellik içeren davranışlarda bulunuyor. Şarkıcının kameranın farkında olduğundan vidyolar gizli çekim içermiyor.

Lopez buna rağmen vidyolar ifşa edilirse özel hayatına tecavüz edileceğini söyleyerek Noa ve Meyer'in görüntülerin paylaşımını engelleyen mahkeme kararını çiğnediği iddiasında bulunuyor.

Noa ve Meyer ellerinde içinde Lopez'in yer aldığı 21 saatlik ev yapımı vidyo olduğunu açıkladı. Kasetlerde şu an kendisi gibi şarkıcı Marc Anthony ile evli olan Lopez'i utandıracak sahneler olsa da, cinsel ilişki yer almıyor.

Noa ve Lopez arasındaki hukuki savaş uzun yıllardır sürüyor. Bundan 4 yıl öncesinde de eski eş Noa Latin şarkıcı ile olan evliliklerini anlatan bir kitap yayınlamak istemiş ama yine Lopez tarafından dava edilmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: