LOS ANGELES'İN EN TANINMIŞ DJ'İ PERESTROYKA'DA!

LOS ANGELES'IN EN YAKISIKLI VE SANSASYONEL DJ'I JOKE PERESTROYKA'DA!!!

Magazin

LOS ANGELES'İN EN TANINMIŞ DJ'İ PERESTROYKA'DA! Ünlü Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Nichole Richie ile yaşadığı aşk dillerden düşmeyen, aktör, tasarımcı ve Vanity Fair'in en iyi müzik direktörü seçtiği DJ Kelly Cole'in Joke Perestroyka'daki performansı merakla bekleniyor. Jack Nicholson ve Mick Jagger'da Cole'un partilerinin devamlı müdavimleri arasında.

Los Angeles'e Melekler şehri adını verenler haksız değildir. L.A, aynı zamanda bir rüyalar şehridir. Çılgın eğlencelerin, Hollywood starlarının mekanı olan bu kent pek çok kişinin düşlerini süsler.

Kelly Cole, bu düşleri gerçeğe dönüştürebilmiş ender sanatçılardın biridir. Aktörlüğünün ve tasarımcılığının yanı sıra yaşadığı aşklar da sık sık gazete manşetlerinde yer alır. Ama Kelly asıl ününü, müzik direktörlüğü ve düzenlediği partilerdeki DJ'lik performansı ile yapmıştır. Öylesine ki o, Madonna,Heidi Clum, Brooke Shields ve Charlize Theron'un özel partileri için seçtikleri tek isimdir.

Melekler şehrinin bu ünlü ve aykırı DJ'i, bu kez sanatını Joke Perestroyka'da konuşturacak. Kısaca Kelly, dünyanın eğlence başkentini bir gecce için İstanbul'a taşıyacak. Kendisini müzikologist olarak adlandıran Kelly, düzenlediği partileri şaşırtıcı ve etkileyici olarak nitelendiriyor.

Herkesin ruhuna ve kulağına hitap etmeyi hedefleyen başarılı Dj müziği kadar karizmasıyla da ilgi çekiyor.. Jack Micholson'un yakın dostları ve Mick Jagger için düzenlediği partilerle Los Angeles Times'ın sayfalarında da yer alan Kelly Cole, o gecce ruhunuzu melekler şehrinde yaşatacak
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: