Love in Black'in gücünü keşfedin!

Çiçeksi bir koku olan Love in Black siyah volkanik kumdan yapılmış elemental, güçlü bir şişede sunuluyor.

Kadın

Love in Black'in gücünü keşfedin! Jacqueline Lee Bouvier, 1929 yılında New York’ta doğdu. Babası Fransız asıllıydı ve borsacıydı. Annesi onu daha çocuk sayılabilecek yaşta atlarla tanıştırdı. 11 yaşında kazandığı şampiyonanın ardından New York Times’ta onu öven yazı yayınlanmıştı.

1950’li yılların başında, çalışma hayatının ilk dönemlerinde Temsilciler Meclisi’nin Massachussets üyesi John F. Kennedy ile tanıştı. 1953 yılında ise John F. Kennedy ile evlendiler. Soyadı Kennedy olan Jacqueline, eşinin 1960 yılında Amerika başkanı olmasıyla “First Lady” oldu.


Hayatı fırtınalarla geçmiş Jacqueline Kennedy için, 2008 yılında ünlü niş parfüm evi Creed, parfüm piyasaya sürdü. Love in Black, Jacqueline Kennedy’den ilhamını almıştır. Gizemli bir kadının öyküsünü, koyu gözlerini, siyah saçlarını, şık küçük siyah elbiseli zarafetiyle anlatıyor. Love in Black dünyaca sevilen yerlerden toplanmış malzemelerle harmanlanıyor. Çiçeksi bir koku olan Love in Black siyah volkanik kumdan yapılmış elemental, güçlü bir şişede sunuluyor.


Sınıf: Çiçeksi / oryantal
Üst Notaları: Yunan adalarının kır çiçekleri, İtalyan menekşesi ve Virginia sediri
Orta Notları: Floransa zambağı, karanfil ve tonkin miski
Alt Notaları: Burgonya kuş üzümü ve Bulgar gülü
Fiyat bilgisi: 75ml 989,00 TL
Satış noktası: Beymen

Bunlarda ilginizi çekebilir: