Loveland: Bir Aşk Festivali

“Loveland Alışveriş, Lezzet ve Müzik Festivali” 8-9 Şubat tarihlerinde boğazın en görkemli konumlarından biri olan Ortaköy Feriye’de ziyaretçilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Yaşam

Loveland: Bir Aşk Festivali Jade&CoEvents, 8-9 Şubat tarihleri arasında Ortaköy Feriye’de Loveland temalı bir festival düzenliyor. Çok özel markaların, birbirinden farklı hediye seçenekleri ve şık tasarımlarının, lezzet atölyelerinin ve müzik ziyafetinin yer aldığı festivalde birbirinden renkli etkinlikler, workshoplar gerçekleşecek.

Sektöre iddialı bir giriş yapan Jade&CoEvents’in Kurucusu ve Kreatif Direktörü Yeşim Yılmaz; “Aston Martin ana sponsorluğunda ve Imperial Kalamış Co sponsorluğunda gerçekleşecek olan etkinliğimizdemodaya, güzelliğe, lezzete ve müziğe doyacaksınız. Birbirinden ünlü ve alanında uzman isimlerin bir çok söyleşi, cemiyet hayatının sevilen ismi Siren Ertan ilhamıyla Stil Sahibi Sofralar öncülüğünde ‘Valentine’sDayTableDecoration’ workshopı gibi bir çok workshopın gerçekleştirileceği etkinlikte birbirinden farklı sürprizler sizleri bekliyor.” dedi.


60’ı aşkın seçkin marka festivalde buluşacak
Jade&CoEventsand Org un düzenlemiş olduğu Loveland’de, takıdan giyime, dekorasyondan tekstile, mücevherden kozmetiğe, aksesuar, çiçek ve antika gibi çeşitli pek çok konuda 70’i aşkın birbirinden seçkin ve özel markanın ürünleri ve en yeni koleksiyonları bir arada bulunacak. Bilinen birçok markanın yanı sıra tarzıyla öne çıkan yeni firmalar da, festival ziyaretçilerine farklı seçenekler sunacak.

Festivale özel menüler sizleri bekliyor
Loveland için özel olarak hazırlanmış menüleriyle Fauchon Paris’te8-9 Şubat’ta Feriye’de olacak. Gurme lezzetlerin bir arada bulunacağı ve özel ikramların sunulacağı etkinlikte ziyaretçiler, gün içerisinde zengin yemek bölümünde keyifli bir ara verebilecekler. Kokteyl, parfüm, bitki tasarımı gibi workshopların yapılacağı etkinlikte, sürpriz söyleşiler de sizleri bekliyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: