Mabel Matiz: "Baba olacak olgunlukta değilim!"

Mabel Matiz, yaz konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro'da sahne aldı. Matiz, konser öncesi samimi açıklamalarda bulundu.

Magazin

Mabel Matiz: "Baba olacak olgunlukta değilim!" Sevilen şarkıcı Mabel Matiz, yaz konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro'da sevenleriyle buluştu. Üç saate yakın sahnede kalan Matiz, “Beyaz kıyafetim Bodrum’a özel. Çocukken müziğin içinde olmak ile ilgili hayallerim vardı. Bu kadar kişinin önünde olacağımı hayal etmiyordum. Bu hafta Sarmaşık ve A Canım’a peş peşe klip çekeceğiz. Eylülde konser maratonumuz devam ediyor” şeklinde konuştu.

Konser öncesi gazetecilere samimi açıklamalarda bulunan sanatçı, evliliğin şuan için kendisinden uzak olduğunu belirterek, "Ama bazen bir şey olur, değişik biri ile karşılaşırsınız, bir şeyler hissedersiniz, ondan sonra bütün ezberlerinizi yutarsınız. Şu an için kendimi çocuk sahibi olacak genişlikte, olgunlukta görmüyorum. Öncelikle halen kendimi büyütmekle meşgulüm. Çocuk sahibi olmak güzel bir şey ama çok büyük sorumluluk" dedi.

Mabel Matiz:

Mabel Matiz: "Çok yoruldum!"Mabel Matiz'in lansman partisi!

Mabel Matiz'in lansman partisi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: