Macar lezzetleri Filizler Köftecisi'nde!

Macaristan Dışişleri Bakanlığı’nın Baş Aşçısı Uluslararası ödüllü ünlü Macar Şef Gergely Berta, hazırlayacağı Macar Yemekleri ile Filizler Köftecisi’nde.

Diğer Haberler

Macar lezzetleri Filizler Köftecisi'nde! Macaristan İstanbul Başkonsolosu Sayın Gabor Kiss, Türk Macar İşadamları Derneği Başkanı ve DEİK - DTİK Avrupa Başkan Yardımcısı Sayın Osman Şahbaz, Macaristan ile ilişkilerimizi her yıl Filizler Köftecisi’nde geleneksel hale getirdiği Macar Yemekleri Haftası ile mutfağa taşıyor.


Filizler Köftecisi bugün Macar mutfağının ünlü ismi Gergely Berta'ya ev sahipliği yapacak.

Gergely Berta, Filizler Köftecisi’nin özel konukları için Macar Mutfağının benzersiz lezzetlerinden şöleni sizler için hazırlayacak.


Filizler Köftecisi’nde, 18 Mart 2013 tarihinde Kız Kulesi’nin eşsiz manzarası eşliğinde Macaristan İstanbul Başkonsolosu’nun ve iş dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşecek olan Macar Yemekleri Geccesi’nde seçkin davetliler ağırlanacak..

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: