“Madam Dolce” mağazası Tarabya’da açıldı

Özlem Mert'e ait “Madam Dolce” mağazasının yeni şubesi Tarabya’da açıldı.

Kadın

“Madam  Dolce” mağazası Tarabya’da açıldı VG Grup Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Mert, Marmara Üniversitesi İşletme eğitimi almış, Boğaziçi Üniversitesi’nde Bilişim üzerine yüksek lisans yapmıştır, çocukluğundan itibaren ailesinin tekstil sektöründe olmasından dolayı, tekstil sektörüyle iç içe yaşamıştır. Özlem Mert, 10 yılı aşkın süredir Marvel Heroes, Spiderman, Hulk, İronman, Silver Surfer, Southpark gibi dünyaca ünlü markaların tekstil ürünlerinin, Türkiye distribütörlüğünü yapmış ve İstanbul’un elit lokasyonlarında 11 perakende mağazayı kurup yönetmiştir. Özlem Mert, tekstil kariyerine bir dönem Amerika Florida’da devam etmiş, burada ünlü moda markalarının da distribütörlüğünü yapmıştır.

Perakende mağazacılığın, insanlarla doğrudan iletişim sağlamasından ötürü kendisine müthiş keyif verdiğini belirten Özlem Mert, bu tutkusundan dolayı markalarını yurt içi ve yurt dışında şubeleştireceklerini açıkladı. Yurt dışından ithal ve yerli markalardan oluşan geniş ürün gamı ile hizmet veren Madam Dolce’nin yeni yılda ikinci şubesi Sofya’da açılacak.

Tekstil ve moda’nın yaşamının merkezinde olduğunu belirten Özlem Mert, yoğun iş hayatından arta kalan zamanlarını Tenis ve Kitesurf yaparak geçiriyor.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: