Madeo, Çeşme'de yeniden kapılarını açıyor

Geçen yaz Çeşme'de tanıştığımız ve kış sezonunda Karaköy'de fırtınalar gibi esen Madeo, yaz sezonunu açıyor!

Diğer Haberler

Madeo, Çeşme'de yeniden kapılarını açıyor Geçtiğimiz yaz, Çeşme'nin en vazgeçilmez mekanlarından biri olan Kum Beach'in içinde açılan Madeo Restaurant & Bar, Çeşme'de ikinci yazı kapılarını açıyor! Akdeniz mutfağı ağırlıklı dünya mutfağından ve yöresel tatlardan oluşan bir menüyle hizmet veren Madeo, 16 yıl Da Mario ve Gina'da executive chef olarak görev yapan Rıdvan Koçarslan tarafından oluşturulan nefir bir menüye sahip.

Mekan lezzetlerinde olduğu kadar, sunduğu eğlenceyle de çok iddialı. Cuma ve Cumartesi günleri saat 17.00 - 21.00 saatleri arasında çeşitli konseptlerde beach partiler düzenleyecek olan Madeo'da, sezon boyunca dünyaca ünlü bir çok yerli ve yabancı DJ'le de buluşma imkanı bulacaksınız.

Sürpriz sanatçı performanslarıyla da tatilinize heyecan katacak olan Madeo; yıllardır Anjelique ve Lucca gibi İstanbul'un top mekanlarında müzik yapan Kerem Önger, Istanbul Doors Group açıldığından beri operasyon direktörlüğünü yönetmiş Erdal Doğan ve iş adamı Mert Gocay yönetiminde size efsane bir yaz yaşatmak için hazır.

Alaçatı'nın en güzel koyunda; iyi yemek, kaliteli müzik ve süper bir eğlence sizi bekliyor.

MADEO hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: