MADONNA BİLE BENİ KISKANDI!

Madonna'nın sevgilisi Jesus Luz'u klibinde oynatmaya hazırlanan oryantal Tanyeli'nin hevesi kursağında kaldı...

Magazin

MADONNA BİLE BENİ KISKANDI! Daha önce Madonna'ya dans eden Tanyeli, yeni klibinde oynaması için de Madonna'nın manken sevgilisi Jesus Luz'un peşine düşmüştü. Ancak bu işin bir maceraya dönüştüğünü söyleyen Tanyeli, yaşanan süreci şöyle anlattı: 'Luz'un ajansı ile yapılan yazışmalardan sonra 20 Mayıs tarihine gün aldım.

Ama Brezilyalı manken son dakikada program değiştirdi. Tam ne yapacağım diye düşünürken haziran sonuna gün verdi, rahat bir nefes aldım. Ancak aksilikler bir türlü peşimi bırakmadı. Luz, bir süredir arasının açık olduğu sevgilisi Madonna ile barışmış. Adam tüm programını iptal edip, sevgilisiyle tatile çıkma kararı almış, yine ortada kaldım...'

TEMAS YASAĞI
Jesus ile klip işinin yattığını söyleyen Tanyeli, 'Ne diyeyim, çok şaşkınım. Jesus, Madonna ile barışınca klip görüntülerinde tensel bir temasın olup olmadığını sordu. Ardından da oynamaktan vazgeçti. Madonna bile sevgilisini kıskanıp yasak koymuş demek ki dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: