MADONNA GENÇ SEVGİLİSİNDEN AYRILDI!

Magazin

MADONNA GENÇ SEVGİLİSİNDEN AYRILDI! Pop müziğin divası Madonna, 24 yaşındaki hiphop dansçısı sevgilisinden 'dini' sebepler yüzünden ayrıldı.

ahaber'in haberine göre; yönetmen eşi Guy Ritchie'den ayrıldıktan sonra kendinden yaşça küçük erkeklerle birlikte olan pop müziğin 'kraliçesi' Madonna, yaklaşık dokuz aydır ilişki yaşadığı Müslüman sevgilisi Brahim Zaibat'la yollarını ayırmak zorunda kaldı.

52 yaşındaki Madonna'nın 24'lük Zaibat'ın annesinden daha büyük olması, ilişkinin noktalanmasında büyük rol oynarken İngiliz Daily Mail gazetesi, hiphop dansçısının katı Müslüman olduğunu ve bu konuda hassas davrandığını yazdı. Madonna ise Kabala felsefesini benimsiyor.

Brahim Zaibat'ın bir arkadaşının yaptığı açıklamaya göre ise genç adam, Madonna'dan ayrıldığı için üzgün değil, aksine mutlu. Madonna da geçtiğimiz hafta New York'ta düzenlenen Kostüm Enstitüsü galasına tasarımcı arkadaşı Stella McCartney'nin bir kreasyonuyla katılmış ve objektiflere yalnız poz vermişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: