MADONNA GUY'A KARŞI!

Sekiz yıllık evliliklerini bitiren Madonna ve Guy Ritchie, İngiliz tarihinin en olaylı boşanmasına imza attı. Fransız Paris Match dergisi, ikiliyi boşanma noktasına getiren sebepleri inceledi.....

Magazin

MADONNA GUY'A KARŞI! Madonna Cephesi
Duygu özürlü bir adam!
Madonna hep, Guy Ritchie'nin evlilik yıldönümleri de dahil hiçbir özel günü hatırlamadığından dert yandı. Ünlü şarkıcı, 'Guy'ın duygu özürlü olduğunu düşünüyorum' bile dedi. Ritchie'nin içkiye düşkünlüğünü ise, 'İçmek Guy için bir ibadet' diyerek eleştirdi.

Lourdes krizi
Madonna Ritchie'yi, Carlos Leon'dan olma kızı Lourdes'i nüfusuna almamakla da suçladı. Boşanma davasının sonunda, çiftin üç çocuğunun velayetini Madonna aldı.

Servetimde gözü vardı!
Madonna Ritchie'yi sık sık servetine göz dikmekle suçladı. Öyle ki; boşanma işlemleri sürerken, 'Guy, hep paramın peşindeydi. İngiliz tarihinin en pahalı boşanma tazminatını ödeyecek olmam, beni şaşırtmıyor' dedi. Madonna, evlilikleri boyunca yaşadıkları İngiltere'den de, Ritchie yüzünden soğuduğunu dile getirdi.

Guy Ritchie Cephesi
Bencilliği aşkımızı bitirdi!
Ritchie hep, Madonna'nın bencilliğinin aşklarını bitirdiğinden dert yandı. Bir yıldır ayrı yataklarda yattıklarını itiraf eden Ritchie, verdiği bir demeçte şöyle demişti: 'Ne zaman Madonna ile sevişmek istesem, o ya jimnastik salonunda ya Alex Rodriguez gibi başka erkeklerin yanında ya da Kabala tarikatındaydı.'

Çocukları reklam için kullandı
Guy Ritchie, Madonna'nın Malavili küçük David'i evlat edinmek için gösterdiği çabayı çok abartılı bulmuştu. Ünlü yönetmen eski eşini, çocuklarını reklam malzemesi olarak kullanmakla da suçladı.

'Bayan Madonna' rolü sıktı!
'Bayan Madonna' olarak anılmaktan sıkıldığını belirten Guy Ritchie, günlerdir servet düşkünü olmadığını dile getiriyor. Ünlü yönetmen kendini, 'Ben zaten 400 milyon sterlinlik bir servetin sahibiyim' diye savunuyor. Ritchie, Madonna'nın evlilikleri boyunca kendisini New York'a taşınmaya zorladığını da belirtiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: