MADONNA İŞİNİ GENÇ MODELE KAPTIRDI!

'Pop'un Kraliçesi'Madonna gözden düşüyor mu? 51 yaşındaki aykırı pop yıldızı Madonna, Louis Vuitton’un ‘marka yüzü’ tahtını genç rakibi Lara Stone’a kaptırdı.

Magazin

MADONNA İŞİNİ GENÇ MODELE KAPTIRDI! Giyimi-kuşamı, saçı, yaşam tarzı ve müziğiyle milyonların takip ettiği bir ikona dönüşen ve 80'li yıllara damgasını vuran Madonna, 2000'li yılların başında çaptan düştü mü? Yazdığı şarkı sözleri ile Vatikan Kilisesi'ni kızdıran ve yaşam tarzıyla aykırı duruşunu bozmayan, ilerlemiş yaşına rağmen hala düzgün fiziği ve enerjisi ile kendine hayran bırakan Madonna, yarı yaşındaki güzel model Lara Stone'a yenik düştü.

İki yıldan beri çanta, giyim ve ayakkabı tasralayan Louis Vuitton’un ‘marka yüzü’Madonna işini genç, güzel bir modele bırakmak zorunda kaldı. Lara Stone’u aslında Madonna’nın yakın dostu ve Louis Vuitton’un sanat direktörü Marc Jacobs bulmuş.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: