Madonna isyan etti!

The Sun gazetesine konuşan dünyaca ünlü yıldız Madonna, sosyal medya hakkında görüşlerini paylaştı.

Dünya Magazin

Madonna isyan etti! Madonna, son olarak İsrail'de gerçekleştirilen Eurovision'a katılmıştı. Sahnede dansçılarının sırtında bulunan Filistin bayrağı dikkat çekmişti. Bir kesim Madonna'nın İsrail'e gitmesini eleştirirken başka bir kesim ise Filistin bayrağına takılmıştı. The Sun gazetesine konuşan yıldız isim sosyal medya hakkında görüşlerini açıkladı. Instagram'da 13.8 milyon takipçisi bulunan Madonna şöyle konuştu:

Madonna imaj değiştirdi!

Madonna imaj değiştirdi!"O platform kötü hissetmek için yaratılmış. Kendinizi, sürekli başkalarıyla kıyaslıyorsunuz. İnsanlar birbirlerinin beğenilerini ve onayını kazanmak için köle olmuş"

Madonna daha önce yaptığı bir açıklamada ise çocuklarına 13 yaşında cep telefonu verdikten sonra aralarındaki ilişkinin koptuğunu dile getirmiş ve "Onlarla ilişkimi gerçekten bitirdi. Teknoloji hayatlarının o kadar büyük bir parçası oldu" demişti.

Madonna 810 bin TL’ye...

Madonna 810 bin TL’ye...Madonna eski asistanına açtığı davayı kaybetti!

Madonna eski asistanına açtığı davayı kaybetti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: