MADONNA KALDIĞI YERDEN

Bu defa soyunmadı, dekolte kostümler de giymedi ama her yaptığıyla olay olan diva, oturuşundaki asiliği ve rahatlığı bir kez daha en cazip, en fiyakalı şekliyle masaya yatırdı, hatta sandalyeye...

Magazin

MADONNA KALDIĞI YERDEN Yaşlandıkça tüm bedenini ortaya koymayı daha da sevmeye başladı.Madonna'dan bahsediyoruz.Pop müziğin kraliçesi, müzik dünyasınını ikon kadını, Louis Vuitton çantaları için kamera karşısına öyle bir geçti ki, seksiliğini kullanmaktan yine vazgeçmedi.

Bu defa soyunmadı, dekolte kostümler de giymedi ama her yaptığıyla olay olan diva, oturuşundaki asiliği ve rahatlığı bir kez daha en cazip, en fiyakalı şekliyle masaya yatırdı, hatta sandalyelere...

Geçtiğimiz yıl sonunda yönetmen eşi Guy Ritchie'den ayrılan Madonna'nın dünyaca ünlü markanın çekimlerinde sergilediği bacakları, bu defa dozunu epey kaçırdı.Bacaklarını aralayarak objektife vahşi bir ifadeyle bakan Madonna'nın bir çanta reklamını mı yoksa pornografik bir sahneyi mi canlandırdığı bir hayli şüpheli!

Reklam kampanyası için birbirinden iddialı kostümler giyen şarkıcının markayla tam tamına 6.5 milyon dolara anlaşması da ona özel bir durum olsa gerek!Divanın yüzünü herhangi bir markada görmek bir o kadar zorken, Louis Vuitton'la anlaşma yolu seçen Madonna'nın aldığı parayla servetine servet kattığı bir gerçek.

Fotoğraflarda photoshop uygulaması görmek de mümkün.50 yaşındaki yıldızın kırışıklardan arınmış yüz hatları bunun en iyi kanıtı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: