Madonna milyarder statüsüne yükseldi!!

Madonna en son yaptığı "MDNA" dünya turnesinden kazandıklarıyla milyarderlik rütbesine erişti.

Dünya Magazin

Madonna milyarder statüsüne yükseldi!! Pop müziğin kraliçesi olmak muhteşem bir şey olmalı! Öyle ki “Popun Kraliçesi”nden sonra Madonna kendisine yeni bir sıfat daha ekledi: “Milyarder Kraliçe”.

New York Post gazetesine göre Madonna “MDNA” dünya turnesinden tam tamına 300 milyon dolar kazandı. Buna ilaveten konserlerin televizyon hakları ve DVD satışlarıyla da ek olarak 85 milyon dolar daha kazandı. Bunlar dışında bir imzası bile yaklaşık 60 milyon dolar ediyor ünlü yıldızın. Hepsi bu kadar mı derseniz tabiî ki değil reklamlardan ve “Metarial Girl” adıyla hazırlandığı koleksiyonun gelirlerinden bahsetmedik bile, onların toplamı da 20 milyon dolar civarı. Kısacası Madonna elde ettiği tüm bu kazançlarıyla “Milyarderlik” statüsüne ulaştı.

Tebrikler Madonna! Böylesine bir servetle tahtına varis olarak gösterilen Lady Gaga’yı bile satın alabilecek güce sahipsin!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: