MADONNA'NIN FİŞİ ÇEKİLİCEK!

İngiltere’de yasalar ünlü, politikacı, zengin hatta Pop Kraliçesi demeden her türlü değerin üzerinde olduğunu bir kez daha kanıtlamak üzere devreye girdi.

Magazin

MADONNA'NIN FİŞİ ÇEKİLİCEK! Bu akşam Hyde Park’ta 50 bin kişiyeye seslenecek olan Madonna’yı konserini zamanında tamamlaması konusunda uyaran Westminster Belediye Yetkilileri “Tam 10.30’da bitir yoksa fişi çekeriz. Yasalara uymak zorundayız” notası çekti.

Geçen cumartesi aynı parkta 80 bin kişi önünde Bruce Springsteen ve Paul McCartney konserinde anfilerin fişini çekerek konserin bir saniye bile uzamasına izin vermeyen belediye yasaların uygulanması konusunda ne kadar ciddi olduğunu göstermişti.

Konser gecesi sadece bir kişiden şikayet alındığı ve ses desibeli sınırlamanın üzerinde olmadığı bilgisi ise yine ihlal ve şikayetlerden çok yasaların uygulanması konusundaki hassasiyeti ortaya koymuş oldu.

TT Arena’da 55 bin Türk hayranı ile 8 Haziran’da coşan Madonna 45 dakika geçikmeli çıkarak hem hayranlarının protestosuna yol açmış hem de konsere ayrılan saatleri ihlal etmişti. Bu kez ise aynı Madonna’yı yasaların tartışmasız uygulandığı İngiltere’de ‘fiş çekilme korkusu’ sardı.
<br/>magazin
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: