Madrid'de böyle, İstanbul'da böyle!

Madrid'de 2 milyon kişinin karşıladığı Can Yaman, önceki gün İstanbul'a döndü ancak aynı ilgiyi göremedi. Oyuncu bu durumunun sebebini soran muhabirlere Galatasaray'a transfer olan Falco'yu gösterdi ve "Falcao buraya geldiğinde karşılandı. Kolombiya’da karşılanıyor mu? Bu enteresan bir konu zaten" dedi.

Magazin

Madrid'de böyle, İstanbul'da böyle! Madrid'e giden Can Yaman'ı havalimanında 2 bin kişi karşılaşmıştı ve izdihama neden olmuştu. Oyuncu havalimanından polis korumasıyla ayrılabilmişti. İspanya ziyaretini tamamlayan Can Yaman önceki gün İstanbul'a döndü. Ancak aynı ilgiyi burada bulamadı.

Falcao'yu örnek gösterdi!

İstanbul Havalimanı’ndan menajeriyle ayrılırken görüntülenen Yaman, muhabirlerin “Burada neden aynı ilgiyi görmediniz” sorusuna şöyle yanıt verdi:

“Falcao buraya geldiğinde karşılandı. Kolombiya’da karşılanıyor mu? Bu enteresan bir konu zaten. Napoli’ye gittiğimizde otel yetkilileri bana ‘Buraya Maradona da geliyor ama böyle izdiham olmadı’ dedi. Bir Türk oyuncunun bu şekilde karşılanması, Haluk Bilginer’in de dediği gibi ‘kendi adıma değil ülkem adına çok gurur verici’. Biraz da bu milli duygularla bakmak lazım. Ne güzel ki böyle bir şey oluyor.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: