Magazinde öne çıkan ünlü isimler!

Şubat ayında magazin dünyasının öne çıkan isimleri belli olurken, listenin ilk sırasında şarkıcı Demet Akalın’ın yer aldığı ortaya çıktı.

Magazin

Magazinde öne çıkan ünlü isimler! Medya Takibi Ajansı Interpress’in yazılı basını kapsayan “Magazinde Öne Çıkan Ünlü İsimler” konulu haber araştırmasına göre, Şubat ayında magazin gündeminde ilk sırayı girmiş olduğu polemikler, sosyal medya paylaşımları ve şarkıları ile öne çıkan Demet Akalın alırken, güzel şarkıcı ile ilgili yazılı basında 415 haber çıktığı tespit edildi.

Demet Akalın, Aleyna'ya kucak açtı!

Demet Akalın, Aleyna'ya kucak açtı!Vizyona giren yeni filmi ‘Recep İvedik 5’ ile rekora koşan ünlü komedyen Şahan Gökbakar da bu ay en çok konuşulan ünlüler arasında yer alırken, başarılı komedyen hakkında yazılı basına 331 haber yansıdığı belirlendi. Verdiği konserlerin yanı sıra evliliği ve çıkaracağı albüm haberleri ile öne çıkan pop müziğin Megastarı Tarkan hakkında da geçen ay yazılı basında 317 haber çıktığı tespit edildi.

Cem Yılmaz: 7 milyon gişe yapan komedyenlerle...

Cem Yılmaz: 7 milyon gişe yapan komedyenlerle...Magazin dünyasında geçtiğimiz ay öne çıkan isimler listesinin dördüncü sırasında uzun bir aradan sonra çıkardığı yeni albümü ile sevenleri ile buluşan Sezen Aksu yer alırken, pop müziğin kraliçesi hakkında geçen ay yazılı basında 311 haber yayınlandığı saptandı. Beşinci sırada ise Şubat ayında hakkında çıkan 279 haberle gündeme gelen Cem Yılmaz yer aldı.

Megastar Tarkan'ı hiç böyle görmediniz

Megastar Tarkan'ı hiç böyle görmedinizMagazin sayfalarında çıkan haberlerin incelenmesiyle oluşan Interpress’in açıkladığı listeye göre, oynadığı televizyon dizisinin yanı sıra evliliği ile ilgili çıkan haberlerle de gündeme gelen Kıvanç Tatlıtuğ 241 haberle altıncı sırada yer alırken, vizyona giren filmi ve kendisi ile ilgili yapılan eleştirilerle medyada oldukça sık konuşulan Mahsun Kırmızıgül hakkında yazılı basına 226 haber yansıdığı tespit edildi.

Kıvanç Tatlıtuğ: Hanım bekliyor

Kıvanç Tatlıtuğ: Hanım bekliyorTelevizyonda başladığı yeni programı ile tekrardan gündemde üst sıralara tırmanan Hülya Avşar hakkında çıkan 218 haberle listede yer bulurken, son dönemde sevgilisi Aslı Enver ile ayrılma haberleri ile magazin sayfalarında yer alan Murat Boz ile ilgili de yazılı basında 212 haber yayınlandığı belirlendi. Eşinden ayrılma haberlerinin ardından oynadığı sinema filmi ile de adından söz ettirmeyi başaran Tuba Büyüküstün hakkında da Şubat ayında yazılı basında 207 haber çıktığı tespit edildi.

Tuba Büyüküstün ile İlkin Tüfekçi buluştu!

Tuba Büyüküstün ile İlkin Tüfekçi buluştu!
Murat Boz ile Aslı Enver arasındaki aşk bitti mi?

Murat Boz ile Aslı Enver arasındaki aşk bitti mi?

Bunlarda ilginizi çekebilir: