Magazinin zirvesinde kim yer aldı?

Geride bıraktığımız ay sanat ve eğlence dünyasından magazin sayfalarında öne çıkan medyatik isimler belirlendi. Medya takibi ajansı Interpress’in sadece yazılı mecrayı kapsayan araştırmasında, geçtiğimiz ay magazin haberlerinde en çok Demet Akalın’ın yazıldığı belirlendi.

Magazin

Magazinin zirvesinde kim yer aldı? Ulusal, bölgesel ve yerel iki bini aşkın gazete ile dergide çıkan haberlerin incelenmesiyle oluşan sıralamada Akalın, Haziran ayında yazılı basında 432 haber ile zirvede yer aldı. Geçtiğimiz ay ikinci sırada Acun Ilıcalı toplam 412 haberle bulunurken, ünlü komedyen Cem Yılmaz ise toplam 407 haber ile üçüncü sırada yer aldığı tespit edildi.

Interpress’in yaptığı haber araştırmasında, geçtiğimiz ayın magazin sayfalarında en çok yer alan isimler listesinde dördüncü sırasında Sezen Aksu hakkında çıkan 374 haberle bulunurken, Hande Yener toplam 372 haber ile beşinci olduğu belirlendi. Geride kalan Haziran ayında magazin sayfaların da yer alan ve çıkan haber adetlerine göre oluşan ilk on sırada yer alan diğer ünlü isimlerin Tarkan, Ajda Pekkan, Gülben Ergen, Hülya Avşar ve Serdar Ortaç’ın olduğu saptandı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: