"Mahalle" ekibinin Ankara çıkarması!

Çarpıcı konusu ve etkileyici oyunculuklarıyla sinemaseverlerde büyük merak uyandıran ‘Mahalle’ için geri sayım heyecanı son sürat devam ederken Buğra Gülsoy, Serhat Teoman ve Emre Erkan, Ankara ODTÜ Üniversitesi’nde söyleşiye katıldı. Geniş bir katılımın olduğu söyleşide ekip filme dair özel detaylar paylaştı.

Kültür-Sanat

"Mahalle" ekibinin Ankara çıkarması! Yaşadıkları mahalleye gelen bir yabancıyla hayatlarının sonsuza dek değiştiği üç arkadaşın başından geçen olayların anlatıldığı ‘Mahalle’nin sinemaseverlerle buluşmasına günler kaldı. Gerçek hayatta çok yakın arkadaş olan Buğra Gülsoy ve Serhat Teoman’ın ilk kez yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu ise yine oyuncu arkadaşları Emre Erkan ile birlikte yazdıkları ‘Mahalle’, geri sayım heyecanını üniversiteli gençlerle paylaşıyor.

Yapımcılığını Med Yapım ile Get Yapım’ın ortaklaşa üstlendiği filmin aynı zamanda başrol oyuncuları olan Buğra Gülsoy, Serhat Teoman ve Emre Erkan’ın ilk durağı Ankara ODTÜ Üniversitesi oldu. Filme dair özel detayları ve de kamera arkası görüntülerin de paylaşıldığı söyleşi yoğun katılımla oldukça coşkulu geçti.

Üçlüye Selahattin Töz, Hazar Ergüçlü, Selen Öztürk, Gökşen Ateş ve Gökhan Soylu gibi isimlerin eşlik ettiği filmin yapım aşamasını ve kamera arkasına dair ilgi çekici bilinmeyenleri paylaşan Gülsoy, Teoman ve Erkan aynı zamanda ilk yapımcılık deneyimlerini aktardı. Öğrencilerin sorularını cevaplayan üçlü, söyleşinin sonunda hatıra fotoğrafı çektirdi

Sarsıcı ve sürprizli kurgusuyla sinemaseverleri derinden etkileyecek ‘Mahalle’, 9 Mart’ta vizyonda!

Bunlarda ilginizi çekebilir: