'Mahalle'nin çekimleri devam ediyor!

Türkiye’nin başarılı genç oyuncularından Buğra Gülsoy ve Serhat Teoman’ın yönetmenliğini yaptıkları ve aynı zamanda rol aldıkları Mahalle filminin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Kültür-Sanat

'Mahalle'nin çekimleri devam ediyor! İlk kez yönetmen koltuğuna oturan, yakın arkadaşlar Gülsoy ve Teoman’a filmin başrollerinde Hazar Ergüçlü, Selen Öztürk, Emre Erkan, Gökşen Ateş ve Selahattin Töz eşlik ediyor.


Senaryosunu Buğra Gülsoy, Serhat Teoman ve Emre Erkan’ın birlikte yazdığı, kendi kanunlarını kendi yazan bir mahallede yaşayan üç arkadaşın mahalleye yeni taşınan gizemli bir yabancı ile değişen hayatlarının anlatıldığı filmin Sarıyer’deki çekimlerine, mahallelinin de büyük ilgisi ve desteği ile devam ediliyor. Film ekibini çekimler sırasında yalnız bırakmayan her yaştan mahalle sakini, filmde de yan rollerde yer alıyor. Filmin yan rollerinde mahalle sakinlerinin de yer alması ile Mahalle, tam bir mahalle filmine dönüştü.


Buğra Gülsoy, Serhat Teoman, Emre Erkan ve Mert Öner’in birlikte kurduğu Get Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Mahalle’nin çekimlerinin bir hafta içinde İstanbul’da tamamlanması planlanıyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: