Mahir Kara'nın değişimi!

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Karadayı'nın başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, canlandırdığı Mahir Kara karakteri için fiziksel değişime gitti. 16 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak sezon final bölümü için İmirzalıoğlu, saçlarını kısalttı.

Magazin

Mahir Kara'nın değişimi! Yayınlanan sezon final tanıtımı ile ortaya çıkan değişiklik İmirzalıoğlu'nun canlandırdığı Mahir Kara'nın dizinin yeni sezonunda acaba "kabadayı" mı olacak sorusunu akıllara getirtti.

KARADAYI'NIN 3.SEZONUNDA NELER OLACAK?

Bu akşam yayınlanacak sezon final bölümünde ekrana gelecek büyük sürpriz yeni sezonun merakla beklenen tüyolarına da yer verecek.
Mahir ve Feride'nin hayatlarında büyük değişikliklerin yaşanacağı yeni sezonda ikilinin tutkulu aşkı, fırtınalı bir döneme girecek. 3.sezonda Mahir'in gireceği yeni yol karşısına yeni karakterler de çıkaracak. Dizide şimdiye kadar adı duyulan ama seyircinin henüz tanışmadığı bu karakterler için cast çalışmaları devam ediyor.
Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un paylaştığı “KARADAYI” unutulmaz sezon final bölümüyle 16 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00’de Atv’de...

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..

1. fragman:
video için tıklayınız...

2. fragman:
video için tıklayınız..

Bunlarda ilginizi çekebilir: