Mahkeme Can Yaman'ı affetmedi!

'Hangimiz Sevmedik' dizisinin setinde tartışan ve mahkemelik olan Can Yaman ile Selen Soyder'in davası sonuçlandı. Mahkeme Can Yaman'ı suçlu buldu.

Magazin

Mahkeme Can Yaman'ı affetmedi! Can Yaman ile Selen Soyder, TRT 1'de yayınlanan 'Hangimiz Sevmedik' dizisinde birlikte rol almıştı. O dönem sette ikili arasında tartışma yaşanmıştı ve Selen Soyder diziyi bırakmıştı. Ardından da rol arkadaşı Can Yaman'dan şikayetçi olmuş ve Yaman'ın kendisine bardak fırlattığını ileri sürmüştü. Görülen davada; Tanıklar dinlendi ve setteki kamera görüntüleri incelendi. Mahkeme Can Yaman'ın suçlu olduğuna hükmetti. Yaman, hakaret suçundan 87 gün adli para cezasına çarptırıldı. Mahkeme, ünlü oyuncunun günlük kazancını ortalama 90 TL olarak belirledi. Karara göre; Yaman, cezası karşılığında toplam 7 bin 830 lira ödeyecek. Can Yaman, Demet Özdemir'le birlikte "Erkenci Kuş" dizisinde başrolü paylaşıyor. Selen Soyder ise uzun bir süredir dizilerde rol almıyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: