MAHKUMLARI YARIŞTIRACAK

Çeteyi azmettirdiği iddiasıyla hapis yatan Tuğba Özay, mahkumların yarışacağı programın sunuculuğunu üstlenecek

Magazin

MAHKUMLARI YARIŞTIRACAK 10 Ağustos'ta girdiği cezaevinden 167 gün sonra tahliye olan Tuğba Özay bir TV programıyla iş yaşamına geri dönmeye hazırlanıyor. Özay'ın sunacağı programın adı: Mapushane Yıldızları...

Cezaevinde bile teklif üstüne teklif alan ünlü manken böylece aylar sonra ilk kez kamera karşısına geçecek. Benzeri İspanya'da yayınlanmakta olan programda 6'sı kadın 6'sı erkek 12 gerçek mahkum yarışacak. Psikolog, şarkıcı ve oyuncuların da jüri üyesi olarak yer alacağı yapımda mahkumlara yeteneklerine göre uzmanlar tarafından eğitim verilecek. Özay cezaevinde geçirdiği günlerin deneyimiyle, yarışmacıların duygularına tercüman olacak. Ardından da halk oylamasıyla 13 hafta sonra 'mapushane yıldızı' seçilecek. Bu arada Özay bugün Doğan Yayıncılık'la kitap anlaşması imzalayacak. Cezaevi notlarını 500 sayfalık kitap haline getiren Özay yaşamının bu bölümünü yazıya dökecek.


Benzerini BBC planladı, vazgeçti

BBC'nin üç yıl önce hazırlıklarına başladığı "Celebrity Alcatraz" adlı şovda ünlü isimler 3 ay boyunca hapishane şartları altında yaşayacaktı. İsmini, New York'ta bulunan dünyanın en ünlü cezaevi Alcatraz'dan alan yarışmayı BBC hayata geçirmekten vazgeçti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: