MAHMUT USLU BANA DA KÜFÜR ETTİ!

Fatih Altaylı, Galatasaray'da yöneticilik yaptığı yıllarda Fenerbahçe maçlarında Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu'nun kendisine de küfür ettiğini ve bugün de aynı şeyleri yaptığını söyledi.

Magazin

MAHMUT USLU BANA DA KÜFÜR ETTİ! Bir dönem Galatasaray'da İkinci Başkanlık yapan gazeteci Fatih Altaylı, Habertürk'te yayınlanan Olaylar ve Gerçekler programında Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu'yu hedef aldı.

Fenerbahçe'nin derbi maçta Galatasaray'ı 4-1 yenmesini normal karşılayan Fatih Altaylı, maçın skorundan çok şeref tribününde edilen küfürlere dikkat çekti. Küfürlü ifadeleri kullanan kişinin Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu olduğunu ifade eden Fatih Altaylı, kendisinin de Galatasaray'da yöneticilik yaptığı dönemde yaşadıklarını şöyle anlattı:

'Ben bunu yaşadım Fener tribünlerinde. Bütün bir maç boyunca Galatasaray 2. Başkanı olarak o stada gittiğimde, bütün bir maç boyunca arkamda oturan Fenerbahçeli yöneticiler hepimize en galiz küfürleri ettiler. Ben dönüp baktığımda da 'hadi sıkıysa sesini çıkar' diyordu arkamda bana küfreden Fenerbahçeli yönetici. Bugün de aynı adamlar; Mahmut Uslu... Mahmut Uslu, hep bunu yapar. Sırf o değil başkaları da yapar. Ne yazık ki böyle tatsızlıklar oluyor. Hep Mahmut Uslu vardır, dikkat et. Hep Mahmut Uslu haklıdır, karşısındaki haksızdır; necip Türk spor basınına göre.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: