Mahsun Kırmızıgül ile Özcan Deniz yıllar sonra cenazede barıştı!

Mahsun Kırmızıgül, babasını sonsuzluğa uğurlayan Özcan Deniz'i zor gününde yalnız bırakmadı.

Magazin

Mahsun Kırmızıgül ile Özcan Deniz yıllar sonra cenazede barıştı! Özcan Deniz babası Sadık Deniz'i kaybetti. Sanatçı babasını bugün toprağa verdi. Deniz'i bu zor gününde uzun bir süredir küs olduğu Mahsun Kırmızıgül yalnız bırakmadı. Kırmızıgül'ün aksine cenazeye başka ünlü ismin katılmaması dikkat çekti.

Deniz, son yolculuğuna uğurladığı babasının tabutuna sarılıp, bir süre ağladı. Deniz’i eşi Feyza Aktan teselli etmeye çalıştı.

Özcan Deniz'in babası Sadık Deniz hayatını kaybetti!

Özcan Deniz'in babası Sadık Deniz hayatını kaybetti!Özcan Deniz cenazenin ardından Instagram hesabından şu paylaşımı yaparak duygularını dile getirdi:

“Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, cenazemize katılan tüm dostlara, sosyal medya üzerinden taziyelerini ileten tüm sevenlerimize ve de arayan herkese çok teşekkür ediyorum. Baba olmak ve Baba’mın üzerine toprak atmak! Bir erkeği büyüten iki güçlü duyguyu aynı zaman içinde yaşadım. Yaş ne olursa olsun, buna ne kadar hazır olursanız olun doğum ve ölüm yüzleştiğiniz an tüm hayatınızı tahmin edemeyeceğiniz kadar etkileyen iki fenomendir. Hele hele doğan çocuğunuz, ölen babanız ya da anneniz ise! Tüm hesaplar kapanır, yüreğinizde hapis bütün mahkumlara af çıkartırsınız. Ne ile yaşanır ne ile yaşanmaz daha net görürsünüz. İşte yaşadığım bunlar. ALLAH sevdiklerimizin kayıpları ile sınamasın hiç birimizi. Toprağın bol mekanın cennet olsun BABA. Eksik bıraktıklarımızı zamanı geldiğinde tamamlarız. Huzur içinde sonsuzluğun olsun."

Kuzey göründü!

Kuzey göründü!Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: