Mahsun Kırmızıgül'den şaşırtan açıklama!

Oyuncu, yönetmen ve şarkıcı Mahsun Kırmızıgül, eşi Ece Binay'la birlikte 14 Şubat Sevgililer Günü akşamı gösterisi olan Ata Demirer'i seyretmeye gitti. Gazetecileri sorularını yanıtlayan Kımızıgül, annesinin başına gelen olay hakkında "2 milyon lira parası olduğunu, gerçekten bilmiyorduk." açıklamasında bulundu.

Magazin

Mahsun Kırmızıgül'den şaşırtan açıklama! Gösteri öncesinde muhabirlerin sorularını yanıtlayan Kırmızıgül, “Bu akşam eşimle yemek yedik, oradan da buraya sevgili arkadaşım Ata’yı seyretmeye geldik. İlk kez izleyeceğim. Daha önceden stand-up gösterisini izlemiştim. Çok başarılı bir arkadaşım hatta Ata benim okuldan arkadaşım” dedi.

Yıldızlardan boykot kararı!

Yıldızlardan boykot kararı!“CAMİ YAPTIRMAK İÇİN PARA BİRİKMİŞTİ”

“Mahsun Bey, annenizin evini soyanların mahkeme süreci devam ediyor mu?” sorusu üzerine Kırmızıgül, “Annem 30 yıldır hayalindeki gibi bir cami yaptırmak için para biriktirmişti. İnsanlar soruyor, ‘Neden parayı evde tutuyordu?’ diye. Biz de bilmiyorduk 2 milyon lira parası olduğunu, gerçekten bilmiyorduk. Kaç kez söyledim, ‘Anne paran varsa gel bankaya yatıralım’ diye ama faiz olaylarından dolayı sıcak bakmadı. Bunu anlayışla karşılıyorum. ‘Sağlık olsun’ diyorum, üzücü bir durum. 30 yıl birikimiyle bir cami hayali vardı, şimdi tutuklular. Ben ceza almalarını isterim. Dünyanın en büyük suçu hırsızlık, affedilmeyecek bir şey. Cezasız kalmaması lazım” ifadelerini kullandı.

Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül'ün 25 yıllık dostluğu!

Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül'ün 25 yıllık dostluğu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: