Maison Lancome Kapılarını Fransız Sarayı'nda aralıyor!

Cemiyet hayatının önde gelen isimleri ‘’Maison Lancôme’’ etkinliğinde Lancôme’un Parizyen dünyasını daha yakından tanımak için Fransız Sarayı’nda bir araya geldiler.

Kadın

Maison Lancome Kapılarını Fransız Sarayı'nda aralıyor! Armand Petitjean’ın rüyasından doğan Lancôme yıllardır Türk kadının makyaj ve cilt bakım ürünlerinin vazgeçilmez bir parçası olmaya devam ediyor. Cemiyet hayatını önde gelen isimleri de tutkulu kadınların ve Fransız zarafetinin bir sembolü olan Lancôme markasının Parizyen dünyasını daha yakından tanımak için 24 Eylül Çarşamba günü saat 15.00’da Fransız Sarayı’nda bir araya geldiler.

Fransız Sarayı'nın etkileyici atmosferinde‘’ Maison Lancôme’’ etkinliğinde bir araya gelen ünlüler dans gösterileri ve müzik dinletileriyle oldukça keyifli vakit geçirdiler. Ünlü İletişim Uzmanı Aşkım Kapışmak ile güzellik üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirme imkanı da bulan ünlüler, markaya özel olarak hazırlanan menüyü oldukça beğendiler.

Fotogaleri İçin Tıklayınız.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: