Makyaj bazına alternatif seçenekler!

Cildinize yaptığınız makyajı cildinize sabitlemek ve pürüzsüz görünmesini sağlamak için makyaj bazına ihtiyaç duyabilirsiniz peki alternatif seçenekler nelerdir?

Kadın

Makyaj bazına alternatif seçenekler! Makyaj bazı cildinize uygulayacağınız fondöten, allık gibi ürünleri sabit ve daha uzun süreli tutması için makyaj bazı makyajın temek adımlarından bir tanesidir. Aynı zamanda her ne kadar içerisinde vitamin bulunan föndöten çeşitleri çıksa da föndötenin cildinizle daha az temas edebilmesi için makyaj bazı kullanmak önemlidir.


MAKYAJ BAZI NASIL KULLANILIR?

İlk olarak makyaj bazınız makyaj yapıldıktan sonra değil temiz cilde makyaja başlamadan önce uygulamalısınız. Makyaj bazı cildinize uygulamak istediğiniz makyajın daha fazla kalıcı olmasını sağlamak aynı zamanda gözeneklerinizi daha küçük göstermektir. Aynı zamanda cildinizle fondötenin direk temas etmesini de engellemektedir. Cildinizin kadifemsi bir yumuşklığa sahip olması için makyaj bazı kullanmalısınız. Ancak sıklıkla sorulan sorulardan biri de oldukça pahalı olan makyaj bazlarına uygun fiyatlı olabilecek alternatif ne kullanılabilir sorusu için erkeklerin tıraş sonrası kullandıkları losyonu kullanabilirsiniz. Hemen hemen aynı görevi görmektedir ve sizin için uygun fiyatlı olacaktır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: