MALİ SEDA'YA AÇIKLADI

M. Ali Erbil, dün Seda Sayan’ın yeni başlayan programı “Sabahın Sedası”na konuk oldu. Gecce.com'un duyurduğu Mehmet Ali Erbil'in itirafları bugün gazetelerin manşetlerini süsledi..

Magazin

MALİ SEDA'YA AÇIKLADI Rus fuhuş çetesinin müşteri listesinde adı çıkan Erbil, programda olayı ti’ye aldı. Fatih Ürek’e “Artık Rus kızlara gitmeyeceğiz” diye takılan ünlü şovmen, Sayan’ın “Herkes bana bugün ilk program diye çiçek göndermiş, sen niye göndermedin?” sorusuna da “Para yok, Ruslar’la pazarlık yapıyorum” yanıtını verdi.

Video yüklenemedi...Tuğba ruh ikizim

Boşandığı Tuğba Erbil hakkındaki sorulara da yanıt veren Erbil şunları söyledi: “Alıştım ayrılığa. Birincide de bir daha evlenmem dedim ama üç defa daha evlendim. Tuğba benim hayatımın ruh ikizi gibiydi ama bütün hata bende. Birlikteliğimiz boyunca kalbim kimseye Tuğba’ya attığı gibi atmadı. Böyle farklı bir ilişkim daha olmayacak. İlgisiz kaldım ve kalbi kırıldıktan sonra düzeltmesi çok zor. Bütün suç bende, haksızım.”

Video yüklenemedi...Ablam deme lazım olur

Erbil, Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan’a “Gönlünde Naz Elmas var” diyerek takıldı. Oğulcan’ın “O benim ablam olur” yanıtını üzerine sohbete giren Sayan, oğluna “Abla deme oğlum, lazım olur” diyerek stüdyoyu kahkahaya boğdu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: