MALKOÇOĞLU'NUN 'DON' SENDROMU!

Cüneyt Arkın, üniversite yıllarında bir kızın iç çamaşırıyla dalga geçmesi yüzünden bunalıma girdiğini, bu nedenle şöhret olduktan sonra kendine sürekli yeni iç çamaşırı aldığını açıkladı

Magazin

MALKOÇOĞLU'NUN 'DON' SENDROMU! Bu cinsel istek dayanılmaz
Bizans prenseslerinin aklını başından alan Malkoçoğlu'nu, üniversiteli bir kız madara etmiş! Cüneyt Arkın, resmi internet sitesinde, 'Korkunç İtiraflar' adı altında üniversite yıllarına ait bir anısı anlattı: "Bu cinsel istek dayanılmaz bir şeydi. Beni ateşler içerisinde bırakıyordu. Bir kadının bana bakışlarını ise asla unutamadım. İç çamaşırlarıma iğrenerek bakıyordu!"

Anam Sümerbank'tan aldı
Arkın, o kızın hayatını nasıl etkilediğini de şöyle anlattı: "O iç çamaşırını anam Sümerbank'tan almıştı. Defalarca çivitle yıkandığından lekeli ve kirli görünüyordu. Bu olay beni ölesiye sarstı ve ruhumda yaralar açtı. Şöhret olup paraya kavuştuğumda da gerekli gereksiz durmadan kendime iç çamaşırı aldım."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: