Manavgat'ta Demet Akalın coşkusu

Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde düzenlenen 21'inci Barış Suyu Festivali'nde sahneye çıkan Demet Akalın, meydanda toplanan hayranlarını coşturdu.

Kültür-Sanat

Manavgat'ta Demet Akalın coşkusu Manavgat'ta bu yıl 21'incisi düzenlenen Barış Suyu Kültür Sanat Turizm ve Gençlik Festivali'nin kapanışında Zakkum grubu ve Demet Akalın sahne aldı.

Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi önünde kurulan dev sahne ve meydanda konserden önce Antalya İl Emniyet Müdürlüğü'ne ait bomba arama köpeği Viktor her yeri didik didik aradı. Geniş güvenlik önlemleri altında gerçekleştirilen konser için alana gelenler polis tarafından çok sıkı şekilde arandı.

Zakkum'un ardından sahneye çıkan Demet Akalın söylediği birbirinden hareketli şarkılarla meydanı dolduran hayranlarına unutulmaz bir gecce yaşattı. Demet Akalın, sahneden inerek engelli hayranlarının yanlarına gidip tokalaştı ve şarkılarını onlarla birlikte okudu.

KAYNAK: DHA
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: