MANGA'NIN HAZIRLIK SÜRECİ!

Facebook'ta 337 bin 613, twitter'da ise 2 bin 719 hayranı bulunan maNga; Sony firması ile işbirliği içine girdi. Böylece maNga'nın Eurovision'a hazırlık sürecinin her anı halka izletilecek

Magazin

MANGA'NIN HAZIRLIK SÜRECİ! Eurovision'a hazırlık sürecini facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinden halka sunmak isteyen maNga; bu hedefini Sony firması ile ortak bir proje haline getirdi. Grup, Oslo'ya gidecekleri güne kadar çektikleri fotoğrafları ve videoları internet üzerinden hayranlarına her dakika ulaştırabilecek.

DAHA AKTİFLER
Teknolojik işbirliği sayesinde halkın, 55. Eurovision Şarkı Yarışması öncesindeki çalışmaları daha yakından takip etmesini sağlayan maNga; artık yaşadıklarını daha aktif bir şekilde sanal ortama yansıtabilecek. Önceki gün düzenlenen toplantıda konuşan Sony Eurasia A.Ş. Genel Müdürü Mohsen Noohi, "maNga, dünya standartlarında müzik yapan bir grup. Bu yolda onlara destek olmaktan mutluluk duyuyoruz" dedi.

ANI PAYLAŞIN
Grup üyelerinden Ferman Akgül, "Hem Türk halkının hem de Sony'nin teknolojik desteğini alarak Oslo'ya birincilik için gidiyoruz" dedi. Akgül, sözlerine şöyle devam etti: "Bugüne kadar gerçekleşen Eurovision'larda yaşanılan sürecin çok fazla paylaşılmadığını fark ettik. Eurovision'un bu seneki sloganı 'Share the Moment' yani 'Anı Paylaşalım'... Biz de Sony ile birlikte bunu yapabiliyoruz."

Ayrıca "sahnneyi sirke çevirmeyeceğiz" diyen Akçıl, eurovision şovlarında isterlerse dansederim diyen Asena'ya da teşekkür ettiklerini belirtti...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: